Project Manager

praca it: etat dla PromHolding / Kraków

Tagi: project manager

PromoHolding – Grupa spółek z branży reklamowo-marketingowej. Główna spółka holdingu skupiająca udziały wszystkich podmiotów, zajmująca się planowaniem strategicznym oraz rozwojem całej grupy kapitałowej.

Jeśli poniższa oferta jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami, dołącz do naszego zespołu i pomóż nam perfekcyjnie realizować projekty.

Zakres obowiązków:

- Planowanie projektów, przygotowywanie specyfikacji projektowej
- Zarządzanie budżetem, monitorowanie, realizacja umów związanych z projektem
- Planowanie, wdrażanie i obsługa bieżąca projektów
- Koordynacja współpracy z klientami
- Koordynacja prac dedykowanego zespołu zadaniowego
- Stałe monitorowanie i raportowanie postępów w realizacji projektów
- Przygotowywanie rozliczeń projektów

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża reklamowa, IT)
- Umiejętność koordynowania pracy zespołu i definiowania priorytetów
- Orientacja na cel, odpowiedzialność i sumienność
- Doświadczenie w realizacji projektów w technologiach HTML, CSS (+responsive), javascript, jQuery, PHP, WordPress
- Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem sklepów internetowych, np. PrestaShop, Magento, OpenCart
- Mile widziana znajomość zagadnień UML
- Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i szybkiego uczenia się

Oferujemy:

- Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość koordynacji ciekawych, dużych i inspirujących projektów
- Dołączenie do młodego i zgranego zespołu
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-02
Wyświetlona: 3827 razy