Analityk biznesowy ze znajomością Flexcube

praca it: etat dla Javatech sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Analityk Flexcube

Obowiązki:

  • Analiza zgłoszeń
  • Tworzenie specyfikacji wymagań
  • Analiza rozwiązań proponowanych przez Analityka Funkcjonalnego
  • Analiza poprawności oraz zgodności proponowanych rozwiązań z wymaganiami
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych dla nowych funkcjonalności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w roli analityka biznesowego (co najmniej 3 lata)
  • Doskonała znajomość technologii Flexcube (co najmniej 3 lata doświadczenia)
  • Zaangażowanie, Samodzielność, Dyspozycyjność, Dbałość o szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia wiedzy doświadczenia
  • Prace przy ambitnych projektach w międzynarodowym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-27
Wyświetlona: 4945 razy