Helpdesk IT

praca it: etat dla Fachowcy.pl / Warszawa

Tagi: helpdesk it administracja domeny

Notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupa Fachowcy.pl Ventures S.A. oferuje kompleksową obsługę obecności małych i średnich firm w Internecie w modelu abonamentowym (więcej: www.fachowcy.pl).

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku helpdesk IT.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników
  • konfiguracja sprzętu i oprogramowania dla pracowników
  • utrzymanie i konfiguracja firmowej sieci komputerowej
  • kontakt z dostawcami zewnętrznymi oraz sporadycznie klientami

Oczekujemy:

  • znajomości sposobu funkcjonowania Internetu, stron WWW, domen, poczty e-mail
  • znajomości sposobu funkcjonowania sieci lokalnych (switche, routery, wifi)
  • znajomości systemów operacyjnych Windows, MacOS
  • otwartości na rozwiązywanie problemów użytkowników
  • chęć uczenia się nowych systemów
  • mile widziana znajomość sposobu działania VoIP, SIP, XMPP
  • mile widziana znajomość programów firmy InsERT (na poziomie instalacji, wsparcia)
  • mile widziana wiedza na temat konfiguracji sieci zdalnych (zdalny pulpit, VPN)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywania wiedzy na temat administracji systemami IT, programowania
  • pracę w biurze w Warszawie godzinach w zakresie 8-16, jeśli wolisz od czasu do czasu możliwa praca zdalna
  • przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji
  • udział w ciekawych projektach
  • prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-04
Wyświetlona: 4800 razy