Graphic Designer / 2 miejsca

praca it: etat dla McCann Erickson / Warszawa

Tagi: graphic design art director designer

Witam wszystkich.

Międzynarodowa firma McCann Erickson poszukuje 2ch ludzi na stanowisko Graphic Designer. Miejsce pracy to Warszawa i nie ma mozliwosci pracy zdalnej.

=Wymagania;
- Znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign) // znajomość Flash\‘a i AfterEffectsa będzie dodatkowym atutem, ale nie chcemy kombajnów.
- Znajomość angielskiego w mowie i piśmie.
- Umiejętność pracy w wielu estetykach
- Umiejętność pracy w wyznaczonych timeingach
- Dyspozycyjność, obowiązkowość i inne przydatne cechy charakteru
- Kreatywność warsztatowa
- Myślenie kreatywne/koncepcyjne

=Obowiązki:
- Dostarczanie rozwiązań graficzno-estetycznych na potrzeby projektów co przekłada się na :

  • plakaty
  • ilustracje
  • fotomontarze
  • skład/kompozycja/układanie puzzli
  • rozwiązania typograficzne
    - Wyrabianie na deadline

=Oferujemy:
- umowa o prace
- socjal (med/rekreacja – dofinansowania i inne)
- rodzinna atmosferka
- mile projekty

  • Finanse – negocjacje od 4000 pln netto , natomiast proszę brać pod uwagę, że słowo negocjacja zawiera w sobie możliwość odejścia od proponowanej kwoty w oba kierunki, a wszystko to uzależnione jest od Waszego portfolio/umiejętności.

=Klienci:
Coca-Cola brandy (sprite, fanta itd)
PKO Bank Polski
Inteligo
Mastercard
Loreal/Maybeline New York
Nestle Beverages
Lufthanza
I paru innych

=Szersze info dotyczące tego, kogo szukamy:
Nie szukamy ludzi umiejących robić wszystko (choć jeśli takie osoby się znajdą na dobrym poziomie to wiadomo), natomiast stawiamy na wyspecjalizowanych, zogniskowanych na pewien typ kreacji ludzi. Zatrudniając mamy nadzieje wyłonić pół człowieka–pół wektora i pół człowieka–pół rastra, czyli osobę która ogarnie wektorowe ilustracje / typo choć troche / elementy graficzne itd, oraz osobę, która będzie sprawnie montować zdjęcia w piękne key-visuale/ilustracje/wizualizacje/aplikacje. Postaramy się by takie osoby mogły spełniać się w swojej estetyce przez większą część czasu, natomiast koniecznym jest by znały też w stopniu średniozaawansowanym tą drugą stronę, no chyba że w tej pierwszej są geniuszami .

=Szersze info dotyczące przebiegu rekrutacji.
Rekrutacja odbędzie się w 2ch etapach :

- Przesyłacie nam swoje portfolio CV na adres [email protected] do dnia 10.maj.2010 (format PDF dla folio, dla CV dowolny, maile tytułujcie McCann Praca, a pedeefy z folio z imienia i nazwska)

  • co do portfolio – prosimy nie przysyłajcie nam folio składającego się w więkrzości/całości z prac analogowch, bo mija się to z celem, oraz dajcie nam szansę skontaktować się z wami podając w CV/Folio kontakt telefoniczny.

- Do wybranych osób zadzwonimy, w celu ustalenia daty spotkania. Ten proces potrwa 2 tygodnie. Wyniki prawdopodobnie 24 maja w poniedzialek

Pozdrawiam,
Kacper Spala
Head of McCann Design Studio

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-27
Wyświetlona: 6877 razy