Tester Aplikacji

praca it: etat dla RST-IT Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Ruby SQL TestRail Agile JIRA

O NAS

RST IT jest grupą profesjonalistów, składającą się z doświadczonych programistów, entuzjastów użyteczności, scrum masterów i product ownerów. Wierzymy, że pasja daje jakość!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
  • Opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania
  • Współpracę przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz w dokumentowaniu wyników testów
  • Wiedza na temat procesów i narzędzi testowych
  • Znajomość systemów iOS, Android
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile
  • Doświadczenie z narzędziami do tworzenia przypadków testowych (np. TestRail)
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji testów (np. Appium, Calabash)
  • Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (np. JIRA)
  • Podstawowa znajomość Ruby, SQL

OFERUJEMY:

  • Pracę z klientami zagranicznymi: USA, Niemcy, Anglia, Dania, Szwecja, Austria, Szwajcaria
  • Pracę opartą o metodyki AGILE
  • Pracę na komputerach z serii APPLE Mac
  • Program Multisport Benefit System
  • Prywatną opiekę medyczną (ENEL-MED)
  • Dostęp do wiedzy i szkoleń (możliwość rozwoju kompetencji)
  • Elastyczny czas pracy
  • Pyszna kawa bez ograniczeń
  • Jasno określona ścieżka kariery
  • Pizza, burgery i soki po każdym Demie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-05
Wyświetlona: 4083 razy