Project Manager

praca it: etat dla RST-IT Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: JIRA Jira Agile

O NAS

RST-IT jest zespołem profesjonalistów, składającym się z doświadczonych programistów, entuzjastów użyteczności, Scrum Masterów i Product Ownerów. Wierzymy, że pasja daje jakość!

WYMAGANIA:

  • znajomość metodyk AGILE (Scrum) – mile widziany certyfikat www.scrum.org
  • znajomość oprogramowania projektowego: JIRA, Jira Agile
  • wiedza techniczna pozwalająca na skuteczną komunikację z zespołem developerskim a także klientem
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów developerskich
  • umiejętność analitycznego myślenia i orientacja na rozwiązywanie problemów
  • dobrze rozwinięta umiejętność samoorganizacji oraz organizacji pracy innych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza i dokumentowanie wymagań dla rozwiązań informatycznych (w tym spotkania z Klientem) oraz ocena wykonalności
  • doradztwo w zakresie technologicznych rozwiązań dla projektów startupowych – umiejętność przełożenia języka biznesowego na język technologiczny
  • tworzenie backlogu produktu w formie User Stories
  • ścisła współpraca z zespołem programistycznym
  • kontrola zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań biznesowych
  • prowadzenie prezentacji przed klientem, informowanie o postępie prac oraz organizowanie dem projektowych
  • ewaluacja wdrożonych rozwiązań – analiza efektów i poszukiwanie obszarów do udoskonalenia

OFERUJEMY:

  • pracę z klientami zagranicznymi: USA, Niemcy, Anglia, Dania, Szwecja, Austria, Szwajcaria,
  • pracę opartą o metodyki AGILE
  • pracę na komputerach z serii APPLE Mac
  • program Multisport Benefit System
  • prywatną opiekę medyczną (ENEL-MED)
  • dostęp do wiedzy i szkoleń (możliwość rozwoju kompetencji)
  • elastyczne godziny pracy
  • wyjścia integracyjne
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • pizza, burgery i soki po każdym Demie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-05
Wyświetlona: 4350 razy