Developer PHP

praca it: etat dla NET PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Php symfony symfony2 code review jenkins phpstorm GIT Angular JS REST agile scrum OOP

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHPStorm; Jenkins – Continues Integration, Deployment; Symfony2, REST; Code Review.
Będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji webowych i mobilnych z wykorzystaniem OOP PHP 5 i JavaScript.
Będzie budować nowe funkcjonalności w dedykowanym oprogramowaniu wytwarzanym na potrzeby naszych klientów i firmy.
Będzie mieć wpływ na kształt i rozwój tworzonego oprogramowania.

Wymagania:
Osoba, jakiej poszukujemy posiada:
doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (PHP, MySQL) – min. rok.
wykształcenie kierunkowe, informatyczne (lub w trakcie studiów)
następujące kompetencje:
bardzo dobrze zna OOP PHP 5
zna Symfony2
dobrze zna zagadnienia związane z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych
dobrze zna JavaScript i CSS.
cechy osobowości:
szybko przyswaja nową wiedzę
potrafi rozwiązywać problemy
pracuje terminowo i odpowiedzialnie współpracuje z zespołem
jest otwarta, pomysłowa i zaangażowana w to, co robi.

Oferujemy:
ciągle nowe wyzwania programistyczne
uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
realny wpływ develperów na rozwój i kształt tworzonego oprogramowania
możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych oraz szkoleniach wewnętrznych
umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
dofinansowanie do karty Multisport
niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa (dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca Głównego PKP/PKS)
elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-05
Wyświetlona: 4023 razy