Flash developer do rozwoju aplikacji e-TIM.org

zlecenia it dla LJDESIGN / Gdynia

Tagi: Flash Action Script Project Time Tracker

LJDESIGN jest firmą zajmującą się rozwojem aplikacji e-TIM.org. Celem projektu e-TIM jest stworzenie aplikacji pozwalającej na efektywne monitorowanie czasu pracy nad poszczególnymi projektami.

W związku z rozwojem projektu poszukujemy osoby na stanowisko Flash developer:

Od kandydata oczekujemy:
Doświadczenia przy realizacji aplikacji w technologii Flash
Znajomości Action Script 3 na poziomie min. średnio zaawansowanym
Doświadczenia w zdalnej realizacji projektów
Profesjonalizmu, terminowości oraz rzetelności wykonywanej pracy

Zakres zadań:
Do obowiązków kandydata należeć będzie praca w zespole rozwijającym aplikacji e-TIM.
Główne funkcje wprowadzane w kolejnych etapach rozwoju aplikacji można znaleźć pod adresem:
www.e-tim.org/pl/etim/#etim – “Rozwój aplikacji e-TIM.”

Preferowana współpraca zdalna, wraz z rozliczeniem na podstawie faktury VAT / umowy o dzieło.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-27
Wyświetlona: 11297 razy