Kierownik Projektów Web.

praca it: etat dla 3e Software House & Interactive Agency / Warszawa

Tagi: Projekty Web

3e Software House & Interactive Agency to ponad 30 znakomicie przygotowanych informatyków, grafików oraz specjalistów od budowania wizerunku w sieci. Od wielu lat przekuwamy wieloletnie doświadczenie oraz pasję w sukces i zaufanie naszych Klientów.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika Projektów Web, miejsce pracy Warszawa.

Wymagania: * Wykształcenie wyższe informatyczne, managerskie lub pokrewne * Doświadczenie z zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych (min. 2 lata) * Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie * wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego, w szczególności projektów webowych * wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk * komunikatywność, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

* przygotowywanie ofert, budżetowanie oraz wstępne zbieranie wymagań * koordynacja projektów o strony internetowe i portale tematyczne oparte o CMS o aplikacje webowe i bazodanowe o marketing webowy (banery, mailingi, etc) * kierowanie zespołami projektowymi ok. 3-5 osób (analitycy, graficy, architekci, programiści, testerzy) * utrzymywanie dobrych relacji z klientami, * prowadzenie prezentacji i pokazów, * wspieranie procesu wdrożenia nowych systemów,

Oferujemy

* prace na pełen etat lub na umowe o dzieło, lub pracę rozliczenia na podstawie faktur VAT * pracę na miejscu w biurze w Warszawie * pakiet socjalny * szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-29
Wyświetlona: 6033 razy