Systems Engineer

praca it: etat dla Hays Poland / Warszawa

Tagi: citrix linux windows

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Systems Engineer (Nr ref.: SE) – umowa do 03.2011

Zadania:

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów (analiza, wsparcie, administracja, monitorowanie pracy)
- Rozwiązywanie zgłaszanych incydentów zgodnie z procedurami (2/3 poziom wsparcia)
- Dostarczanie usług na wymaganym poziomie
- Współpraca z globalnymi klientami

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja)
- Min. 3 lata doświadczenia w obszarze utrzymania systemów i sieci IP
- Bardzo dobra znajomość Windows Server 2003
- Bardzo dobra znajomość środowisk Citrix oraz VMware ESX
- Dobra znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN)
- Dobra wiedza z zakresu systemów Unix/Linux (preferowane HP Unix, Solaris, Red Hat)
- Dobra znajomość BASH, Perl
- Doświadczenie w pracy z bazami danych (Oracle, MS SQL)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność – gotowość do sporadycznych dyżurów i pracy poza ustalonymi godzinami
- Umiejętność pracy w zespole
- Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:
- Pracę na czas określony
- Międzynarodowe środowisko pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki wymaganiom stawianym przez projekty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-29
Wyświetlona: 5402 razy