Senior PHP Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Senior PHP Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, pierwszego polskiego internetowego sklepu multibrandowego, jednego z największych obecnie na polskim rynku, który osiąga również duże sukcesy na Słowacji i w Czechach, poszukujemy osób, które są zainteresowane wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie 2-6 osobowym zespołem programistów
• Tworzenie i rozwój międzynarodowego projektu e-commerce z zapewnieniem wysokich standardów jakości (Code revie, optymalizacja, unit testy)

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia
• Bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP)
• Bardzo dobra znajomość frameworka Symfony 2 lub Zend Framework
• Dobra znajomość My SQL i języka SQL (projektowanie baz danych, optymalizacja zapytań)
• Dobra znajomość Doctrine ORM
• Praktyczna znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript i jQuery, Ajax
• Doświadczenie w tworzeniu RESTful API, SOAP
• Otwartość, kreatywność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
• Znajomość kontroli wersji GIT

Mile widziane:
• Doświadczenie z serwisami o wysokiej dostępności (High Availability) i skalowalności
• Praktyczna umiejętność stosowania zasad TDD/BDD
• Zarządzanie zespołem programistów w zespołach projektowych
• Znajomość technik zwinnych oraz narzędzi do ich praktycznego wykorzystania
• Praca przy projektach e-commerce
• Znajomość systemu Linux i narzędzi innych poleceń

Oferujemy:
• Pracę przy ambitnych projektach (współtworzenie jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, międzynarodowa platforma e-commerce)
• Pracę z najnowszymi technologiami i wpływ na ich wybór
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy)
• Niekorporacyjną, przyjazną atmosferę oraz możliwość pracy w elastycznych godzinach
• Możliwości rozwoju, dostęp do najnowszych narzędzi
• Pracę w sympatycznej atmosferze dla niezwykle rozwijającej się marki
• Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-08
Wyświetlona: 3609 razy