Tester Oprogramowania - Poznań - 2 500 - 4 500 zł netto

praca it: etat dla Sales For / Poznań

Tagi: Scrum

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym, które realizuje zaawansowane projekty informatyczne w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Indie, Australia, Chiny poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Tester Oprogramowania
Nr Ref: TO/P/189/2015
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki: Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych. Testowanie zaawansowanych aplikacji klasy contact center i video contact center
(przeprowadzanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, automatycznych). Raportowanie wykrytych błędów Instalacja oraz uruchamianie nowych rozwiązań na serwerach testowych. Przygotowywanie wersji instalacyjnych programów. Przygotowywanie dokumentacji systemu (w tym pomoc kontekstowa).
Wymagania: Znajomość zagadnień związanych z IT. Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów. Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków. Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
Mile widziane: Znajomość zagadnień bazodanowych, Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych Doświadczenie w pracy w zespole Scrum.

Oferujemy: Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych. Atrakcyjne warunki pracy. Atrakcyjny pakiet motywacyjny. Twórczą pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole. Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym. Kontakt z najnowszymi technologiami bazującymi na rozwiązaniach firm: Microsoft, VMWare, Cisco.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-09
Wyświetlona: 3553 razy