Programista C# / Unity 3D

praca it: etat dla Qumak S.A. / Warszawa

Tagi: C# Net Unity 3D OOP SVN/Git

Obowiązki:
• Współtworzenie platformy symulatora szkoleniowego w zakresie oprogramowania oraz integracji urządzeń peryferyjnych
• Rozwój narzędzi wspomagających edycję scenerii oraz scenariuszy symulacji
• Opracowywanie schematów logicznych, algorytmów i fizyki sterowania dla pojazdów, postaci
• Proceduralne generowanie obiektów graficznych, tekstur, post efektów
• Współpraca z zespołem programistów, grafików i analityków

Wymagane:
• Bardzo dobra znajomość C# i platformy .NET (min. 2 lata doświadczenia zawodowego)
• Gruntowna umiejętność pisania elastycznego kodu, stosowania wzorców projektowych i zasad OOP
• Bardzo dobre zdolności matematyczne i analityczne
• Doświadczenie w pracy z algorytmami i przetwarzaniem danych
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN / Git
• Dobre umiejętności pracy zespołowej w metodykach Agile
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać i tworzyć dokumentacje techniczne
• Pasja tworzenia rozwiązań innowacyjnych, wykorzystania kreatywności i własnej inicjatywy

Mile widziane:
• Znajomość środowiska Unity3D lub podobnego
• Doświadczenie z zakresu programowania, profilowania i optymalizacji gier, proceduralnego generowania grafiki
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformy mobilne
• Znajomość języków HLSL lub Cg

Benefity:
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i na najlepszym sprzęcie komputerowym
• Rozwijanie pasji tworzenia innowacyjnych gier i platform rzeczywistości wirtualnej
• Świetną atmosferę pracy bez pomieszczeń typu Open Space w centrum Warszawy
• Konkurencyjne zarobki i elastyczne godziny pracy
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-10
Wyświetlona: 3848 razy