Analityk biznesowy IT

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: uml bpnm ms visio

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Zbieranie i analizowanie wymagań klientów oraz pomoc w wypracowaniu scenariuszy optymalnych rozwiązań dla projektów i produktów wymagających wsparcia systemów
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analityczno-projektowej i testowej
• Modelowanie, mapowanie i analiza procesów biznesowych
• Wsparcie kierownictwa Departamentu Informatyki oraz Kierowników Projektu w ustaleniu zakresu projektu wspieranego przez systemy informatyczne oraz wykrywaniu zależności projektowych
• Testowanie oprogramowania wewnętrznego
• Wsparcie kierownictwa Departamentu Informatyki w opiniowaniu kart produktów w zakresie oceny wpływu zmian na systemy informatyczne i procesy biznesowe

Wymagania:
• Doświadczenie w podobnym obszarze 3-5 lat
• Pogłębiona wiedza z zakresu zbierania i analizy wymagań biznesowych i systemowych oraz mapowania i modelowania procesów biznesowych
• Wiedza o architekturze i funkcjonalności systemów
• Średnio zaawansowana znajomość notacji UML i Enterprise Architekt oraz narzędzi do modelowania i analizowania procesów biznesowych (np. BPMN i IBM WebSphere Modeler lub MS Visio)
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Informatyka, Inżynieria oprogramowania, Technologie Informatyczne w Biznesie, Inżynieria Produkcji, Informatyka i Zarządzanie

Oferujemy:
• Udział w realizacji strategicznych i zaawansowanych technologicznie projektów IT
• Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów w obszarze ww. Platform
• Umowę o pracę w renomowanej firmie
• Wymianę doświadczeń zawodowych oraz udział w profesjonalnych szkoleniach specjalistycznych z udziałem renomowanych firm
• Opiekę medyczną oraz możliwość nauki języka angielskiego i skorzystania z pakietu sportowo – rekreacyjnego
• Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
• Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane
• Wyjazdy integracyjne wykraczające osobowo poza zespół IT
• Pracę w młodym, otwartym i dynamicznie rozwijającym się zespole wykwalifikowanych specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-10
Wyświetlona: 3888 razy