Analityk Systemowy - Biznesowy ds. systemów dystrybucji funduszy

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: analityk systemowy biznesowy

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta lidera świadczącego profesjonalne usługi dla polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz innych czołowych firm z sektora finansowego poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Merytoryczna i techniczna opieka nad aplikacjami biznesowymi przeznaczonymi do dystrybucji jednostek funduszy inwestycyjnych
• Współpraca z użytkownikami systemów informatycznych w zakresie wymagań zmian i rozwoju aplikacji
• Definiowanie założeń do zmian i rozwoju systemów informatycznych
• Kompletowanie i dokumentowanie wymagań do systemów informatycznych
• Proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie optymalizacji procesów biznesowych
• Tworzenie dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów tworzonej dokumentacji
• Tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych prowadzenie projektów informatycznych
• Współpraca z Dostawcami oprogramowania

Wymagania:
• Doświadczenia w projektowaniu złożonych aplikacji internetowych
• Ugruntowanej wiedzy z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych)
• Doświadczenia w zarządzaniu projektem informatycznym
• Doświadczenia w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
• Dobrej znajomości języka angielskiego
• Dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (min. Visio, Project)

Oferujemy:
• Udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych, w tym także międzynarodowych możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
• Bogaty pakiet socjalny, w tym: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków obcych
• Pracę w doświadczonym, energicznym i przyjaznym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-16
Wyświetlona: 4212 razy