Programista Java - Warszawa - 10 000 - 16 000 zł brutto

praca it: etat dla Sales For / Warszawa

Tagi: Java developer Java SEE Java EE

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, lidera na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista Java
Nr Ref: PJ/W/177/2015
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta,
- Testowanie modułowe,
- Dokumentacja wykonanej pracy,
- Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- 2 lata udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach przy użyciu języka Java
Java SE i Java EE ( JSP, EJB, Jboss, JDBC), Messaging (np. JMS TIBCO lub MQ), Systemów kontroli wersji,
- Język angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami),
- Znajomość JIRA, Framework’u Spring, baz danych Oracle, Sybase lub SQL Server, Test Driven Development oraz programowania wielowątkowego – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole,
- Konkurencyjne wynagrodzenie,
- Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery,
- Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych,
- Umowę na czas nieokreślony,
- Program Mentorski,
- Pakiet Benefit Multisport lub OK system,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego,
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
- Dofinansowanie obiadów,
- Liczne spotkania firmowe( śniadania biznesowe, Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe),
- Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy,
- Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach,
- Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej,
- Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-17
Wyświetlona: 3883 razy