Młodszy Specjalista IT

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: Windows Administrator sieć Linux serwer

OBOWIĄZKI:
• utrzymanie systemu IT,
• udział w rozwoju/rozbudowie systemu IT,
• wsparcie dla użytkowników,
• tworzenie dokumentacji,
• tworzenie instrukcji użytkownika.

WYMAGANIA:

Bardzo dobra znajomość:
• systemów: Windows XP, Windows 7 w wersji Professional na poziomie administracyjnym,
• serwerowych systemów operacyjnych: Windows Server 2008 R2 Standard, Windows Server 2012 R2 Standard,
• znajomość Active Directory ( w tym AD CS ),
• serwerowych systemów operacyjnych Linux (Ubuntu, Suse),
• zagadnień sieciowych (routing, firewall, vlan, dhcp, dns).

Podstawowa znajomość:
• silników bazodanowych: SQL Server 2008, SQL Server 2012, MariaDB.
PowerShell,
• wirtualizacji VMware,
• obsługi serwera pocztowego (dowolnego),
• Asterisk (VoIP).

Mile widziana znajomość:
• Exchange Online,
WSUS,
WDS, MDT, AIK,
• silników bazodanowych: DB2, PostgreSQL,
• Icinga/Nagios.

PRACODAWCA OFERUJE:
• Wynagrodzenie w przedziale 4 000 – 4 500 brutto
• Umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-18
Wyświetlona: 4197 razy