IT Project Manager

praca it: etat dla one2tribe Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: PM

Jesteśmy jedną z pionierskich firm tworzących rozwiązania gamifikacyjne dla firm w Polsce. Nie tylko jesteśmy fajni i skromni, ale też projektujemy i tworzymy rozwiązania, które efektywnie służą użytkownikom, zmieniają ich nawyki i uczą nowych zjawisk. Tworząc nasze produkty opieramy się na wiedzy psychologicznej, mechanizmach wykorzystywanych w grach i własnym wieloletnim doświadczeniu. Nie stosujemy bata ani korporacyjnych sztuczek – czasem pracujemy szybko i dużo, ale zawsze w dobrej atmosferze. Świat gier i gamifikacji nie pozostawia barier – my też ich sobie nie stawiamy.

Project Manager

WYMAGANIA:

  • techniczna wiedza pozwalająca na komunikacje z zespołem developerów
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem IT
  • bardzo dobra organizacji pracy swojej i innych
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • podejście analityczne do zagadnień projektowych.
  • znajomość oprogramowania: JIRA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z zespołem programistycznym
  • tworzenie backlogu projektu w formie User Stories
  • praca z klientem, podsumowania etapów prac
  • kontrolowanie zakresu,
  • kontrola budżetu projektu

OFERUJEMY:

  • udział w projektach związanych z tworzeniem aplikacji z użyciem elementów gamifikacyjnych,
  • pracę w zgranym zespole,
  • współpracę z wiodącymi firmami na rynku,
  • zróżnicowane projekty,
  • możliwość samorealizacji, wpływu na tworzone oprogramowanie,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-19
Wyświetlona: 3929 razy