Konsultant IT

praca it: etat dla Cyclad Sp z o.o. / Katowice

Tagi: Oracle SQL PL/SQL Business Intelligence ETL

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku- w oparciu o szkolenie zapewnianie przez naszego klienta- odpowiedzialna będzie za projektowanie oraz wdrażanie aplikacji ELT, weryfikację wymogów biznesowych klienta, rozwój oraz dobrą komunikację pomiędzy członkami zespołu, dotrzymywanie standardów oraz procedur we wszelkich aspektach projektu.

Wymagania stawiane pracownikowi:
Wykształcenie wyższe informatyczne- mile widziane specjalność- bazy danych
Bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle
Znajomość języków programowania SQL i PL/SQL
Dobra znajomość języka angielskiego
Gotowość do wyjazdu na szkolenie do Niemiec (ok. 2 miesiące)

Profil osobowy:
Umiejętność zarządzania zespołem
Wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne
Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:
Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
Duże możliwości rozwojowe
Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-14
Wyświetlona: 8983 razy