Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: microsoft

Nasz Klient, zajmujący się sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania Microsoft, poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać klienta i obsługujący go zespół wdrożeniowy w doborze odpowiedniego rozwiązania i dostosowania do istniejącej u klienta infrastruktury.

Zakres obowiązków:
- Praca w zespole projektowym i realizacja projektów wdrożeniowych rozwiązań IT (głównie produkty Microsoft) do klientów biznesowych
- Dobór rozwiązań odpowiednich do potrzeb klienta oraz istniejącej infrastruktury IT
- Udział w tworzeniu oferty dotyczącej wdrożenia i przygotowaniu dokumentacji
- Prowadzenie szkoleń produktowych
- Współpraca z dostawcami i integratorami

Wymagania:
- Doświadczenie w firmie oferującej rozwiązania IT lub w dziale IT w dużej firmie
- Doświadczenie na stanowisku helpdesk, specjalista ds. wsparcia technicznego, specjalista IT, informatyk lub podobnym
- Bardzo dobra znajomość oprogramowania i systemów Microsoft
- Znajomość produktów infrastrukturalnych Microsoft / Citrix, VM, Cisco / Juniper / IBM / SUN / HP / Dell
- Znajomość rozwiązań sprzętowych IT (Datacenter, SaaS, Storage)
- Znajomość i certyfikacja z obszaru IT i technologii Microsoft (m.in.: MCP, MCTS, Cisco, HP) będą atutem
- Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność, samodzielność

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju zawodowego u integratora IT
- Możliwość awansu
- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązanie z wynikami pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 3609 razy