Programista .NET

praca it: etat dla recruit.pl / Warszawa

Tagi: Net TypeScript JavaScript

Naszym Klientem jest warszawska firma tworząca strony internetowe i aplikacje, która w związku z realizacją nowego projektu, poszukuje do pracy Programistów .NET. Projekt obejmuje budowę i rozwój nowoczesnej platformy związanej z branżą gier komputerowych.

Obowiązki

Praca w technologii .NET przy tworzeniu aplikacji Webowych MVC/Razor; Tworzenie złożonej i innowacyjnej platformy social media, połączonej z market place i rozbudowanym systemem achievmentów dla użytkowników, w szczególności z dziedziny profesjonalnego grania w gry komputerowe (e-sport); Rozwój aplikacji mobilnej dla platformy; Praca w ok. 15 osobowym zespole, razem z doświadczonym Team Leaderem, zespołem programistów i frontendowców, grafikiem oraz designerem aplikacji; Praca w innowacyjnym startupie – pierwszy tego rodzaju projekt na świecie!

Oczekujemy:

-Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych; -Dobra znajomość zasad Programowania Obiektowego (C#, Framework 4-4.5); -Dobra znajomość Wzorca ASP.NET MVC (w wersji 5); -Znajomość WEB API; -Znajomość podstawowych wzorców projektowych; -Znajomość MS SQL; -Podstawowa znajomość HTML5, CSS, JavaScript, JQuery; -Umiejętność pracy w zespole; -Znajomość systemu kontroli wersji (GIT).

Mile widziane:

-Znajomość wzorca Dependency Injection; -Znajomość Entity Framework; -Znajomość SinglaR; -Znajomość TDD; -Podstawowa znajomość TypeScript.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia; -Preferowana forma zatrudnienia – współpraca na umowę B2B; -Minimalny czas trwania projektu – 6 miesięcy; -Miejsce pracy – centrum Warszawy – wyposażone w niezbędne narzędzia pracy; -Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego; -Poznanie wysokich standardów pracy; -Udział w innowacyjnym projekcie z branży gier komputerowych; -Praca w zmotywowanym i młodym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 3787 razy