Software Tester

praca it: etat dla recruit.pl / Wrocław

Tagi: it software

Naszym Klientem jest firma zajmująca się wdrożeniami systemów teleinformatycznych. W związku z realizacją nowych projektów poszukuje Testera oprogramowania.

Obowiązki:

Praca w zespole specjalistów IT działających w metodologii SCRUM Udział w projektach związanych z tworzeniem aplikacji do zarządzania usługami multimedialnymi Wykonywanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, obciążeniowych itd. funkcjonalności aplikacji Wykonywanie testów automatycznych Praca przy nowych wdrożeniach, sprawdzanie poprawności działania aplikacji u klientów Prowadzenie dokumentacji testowej i tworzenie raportów Konfiguracja i zarządzanie serwerem CI Integracja i konfiguracja środowiska sieciowego wykorzystywanego na potrzeby telewizji cyfrowej

Oczekujemy:

Doświadczenie w pracy w testowaniu oprogramowania Znajomość jednego z języków programowania (np. skryptowego) Znajomość środowiska Linux Znajomość sieci TCP/IP Wiedza na temat procesów i znajomość narzędzi testowych, dodatkowym atutem będzie znajomość technologii do automatyzacji testów Dobra znajomość języka angielskiego Dobre zdolności analityczne Dociekliwość, dokładność, samodzielność Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Mile widziane studia na kierunku technicznym

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia Stabilne zatrudnienie Możliwość rozwoju zawodowego Praca z najnowocześniejszymi technologiami teleinformatycznymi

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 3679 razy