Specjalista w dziale Testów

praca it: etat dla Recruit.pl / Namysłów

Tagi: testowanie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dziale systemów testowych. Szukamy osób o różnym stopniu kompetencji zawodowych, zainteresowanych pracą związaną z testowaniem układów elektronicznych.

Obowiązki:
- Praca związana z testowaniem układów elektronicznych
- Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych i technologicznych w urządzeniach testowych
- Budowa systemów testowych, montaż modułów, kart
- Wsparcie działu produkcji
- Przegląd i naprawa urządzeń testowych

Oczekujemy:
- Wykształcenie co najmniej średnie techniczne związane z elektroniką
- Umiejętność posługiwania się lutownicą, multimetrem, oscyloskopem;
- Co najmniej podstawowa znajomość j. angielskiego
- Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
- Dodatkowym atutem będzie praktyczne doświadczenie z zakresu elektroniki oraz doświadczenie w projektowaniu urządzeń testowych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Szkolenia specjalistyczne i językowe
- Pakiet socjalny, pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 3609 razy