Programista Systemów Klasy ERP (SAP I Microsoft)

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: SAP C# Java ABAP Net

Nowoczesna firma, specjalizująca się we wdrożeniach dużych rozwiązań IT dla biznesu, poszukuje kandydatów na stanowisko PROGRAMISTA SYSTEMÓW KLASY ERP (SAP I MICROSOFT).

Obowiązki:
Dostosowywanie wdrażanych systemów do potrzeb klientów.
Projektowanie i programowanie rozwiązań opartych na technologii wdrażanych systemów (systemy klasy ERP firm SAP i Microsoft – rozwiązania dla branży Retail).
Projektowanie i budowa interfejsów między różnymi systemami i rozwiązaniami IT.
Udział w dużych projektach w kraju i zagranicą.
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.
Opracowywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:
Wykształcenie wyższe lub licencjat (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
Umiejętność programowania, mile widziane doświadczenie w programowaniu C#, Java, ABAP, .NET
Znajomość technologii baz danych, hurtowni danych.
Znajomość rozwiązań klasy ERP (SAP, Microsoft) oraz branży Retail będzie dodatkowym atutem jak również umiejętność samodzielnego projektowania rozwiązań informatycznych.
Znajomość języka polskiego i angielskiego.
Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Umiejętność pracy w zespole.
Gotowość do podróżowania.

Oferujemy:
Szkolenia z zakresu wdrażanych rozwiązań i wykorzystywanych narzędzi.
Uczestnictwo w atrakcyjnych projektach w kraju i za granicą, dających bogate możliwości rozwoju.
Atrakcyjne warunki finansowe.
Benefity – min. opieka medyczna, karta Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-22
Wyświetlona: 4134 razy