QA Tester Manual

praca it: etat dla ALTIMI / Katowice

Tagi: tester sql qa software testing

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Testowanie oprogramowania
• Tworzenie planu testu
• Testowanie manualne i/lub automatyczne
• Wsparcie Klienta on-site

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w miłej atmosferze

OCZEKIWANIA:

• Doświadczenie w zapewnianiu jakości oprogramowania oraz testowaniu
• Doświadczenie w pracy z kwerendami SQL oraz makrami w Excel
• Doświadczenie w kompleksowym testowaniu systemu
• Doświadczenie w analizowaniu wymagań, specyfikacji i współpracy z analitykami biznesowymi

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-02
Wyświetlona: 4068 razy