Tester Gier

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: tester mobilegames f2pgames tes

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Tester Gier.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

-testowanie gier społecznościowych oraz mobilnych;

-dbanie o jakość gier;

-wykrywanie i dokumentowanie błędów.

Wymagania:

-zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

-znajomość portali społecznościowych;

-doświadczenie na podobnym stanowisku;

-zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Mile widziane:

-wykształcenie informatyczne lub pokrewne;

-znajomość formatu XML;

-zamiłowanie do gier na różnych platformach – w szczególności platformy mobilne (iOS i Android);

-znajomość rynku gier i aplikacji na platformach mobilnych oraz stacjonarnych;

-kreatywność.

Oferujemy:

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;

-kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

-przyjazną atmosferę;

-elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-04
Wyświetlona: 5187 razy