Technical Lead JavaScript Developer Warszawa 11 000 - 18 000

praca it: etat dla Sales For / Warszawa

Tagi: javascript developer lead

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, lidera na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Java Script Technical Lead
Nr Ref: JTL/W/176/2015
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu
Dokumentacja wykonanej pracy
Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami
Kierowanie zespołem projektowym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w projektach komercyjnych oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
Zaawansowana znajomość vanilla JavaScript oraz środowiska przeglądarki
Zrozumienie paradygmatów i wzorców opartych na programowaniu funkcyjnym
Umiejętność tworzenia testowalnego kodu, programowania w stylu TDD/BDD
Komercyjne doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu złożonych aplikacji typu SPA przy wykorzystaniu jednego z dostępnych na rynku frameworków MVC (preferowany AngularJS)
Znajomość NodeJS
Poparta doświadczeniem umiejętność organizacji pracy zespołu oraz definiowania procesów developerskich wykorzystywanych w ramach zespołu
Doświadczenie w prowadzeniu projektów, w wielojęzycznych, rozproszonych zespołach
Znajomość metodologii Scrum (ewentualnie innych metodyk agile)
Język angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami)

Mile widziane:
Znajomość ES6 lub TypeScript

Oferujemy:
Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
Konkurencyjne wynagrodzenie
Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
Umowę na czas nieokreślony
Program Mentorski
Pakiet Benefit Multisport lub OK system
Prywatną opiekę medyczną
Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie obiadów
Liczne spotkania firmowe( śniadania biznesowe, Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)
Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy
Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach
Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-04
Wyświetlona: 3447 razy