Analityk biznesowy IT/IT Business Analyst

praca it: etat dla Headchannel Ltd. / Katowice

Tagi: analityk analyst

Firma HeadChannel Ltd. (http://www.headchannel.co.uk) jest firmą zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji typu bespoke.
Rozwój oprogramowania jest procesem łączącym współpracę wielu osób o dedykowanych rolach. Aby produkt mógł odnieść sukces cały zespół musi komunikować się efektywnie, ufać sobie nawzajem i czuć się komfortowo. Dlatego tak ważne są relacje w procesie projektowania oprogramowania. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci, a także nasz zespół określa nas jako: „przyjaznych, przystępnych i troskliwych”.
Wartości naszej firmy to:

  • Rozwój pracowników – abyśmy wszyscy szli do przodu i rozwijali się w jasno określonym kierunku; aby codzienna praca była pasją i radością;
  • Zadowoleni klienci – aby dowieść profesjonalizmu, wnieść wartość dodaną w postaci oprogramowania uszytego zgodnie z wymaganiami;
  • Współpraca – ze względu na relacje; w zespole projektowym; między zespołami projektowymi; komunikacja pomiędzy programistami, testerami, PMami; czas na pomoc koledze; współpraca PM – zespół;
  • Atmosfera pracy – aby poniedziałek był tak samo fajny jak piątek :-) eliminacja demotywatorów (pochopne decyzje, ciągnące się problemy, brak czasu, brak efektywnej komunikacji pomiędzy różnymi osobami i strukturami); praca nad motywatorami (zaangażowanie drużyny w zmiany, jasna ścieżka rozwoju, zamykanie zadań, dodatkowe profity)
  • Szczerość – aby móc cieszyć się zaufaniem; komunikacja tego co nie działa na bieżąco; brak niedomówień i domysłów

Opis stanowiska
• Budowanie specyfikacji projektowej zgodnie z ustalonym standardem
• Wspieranie klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb
• Definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania
• Przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego
• Tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
• Budowanie wiedzy domenowej w zespole
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Wymagania
• Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• Zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość notacji UML
• Kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne – komunikatywność, proaktywność oraz samodzielność
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę z klientami z Wielkiej Brytanii
• Postawy zgodnej z wartościami HC (o tym w co wierzymy przeczytasz na stronie www.headchannel.pl).

Mile widziane dodatkowe kompetencje
• Znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania (SCRUM)
• Znajomość oprogramowania Enterprise Architect lub innego oprogramowania do zarządzania wymaganiami

Benefity
• Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
• Developers Day (na szkolenia – raz w miesiącu)
• Ciekawe i ambitne projekty dla klientów zagranicznych
• Kontakt z najnowszymi technologiami i możliwość zdobywania certyfikatów branżowych
• Wyjazdy integracyjne
• Lekcje j. Angielskiego
• Wspaniała atmosfera pracy
• Możliwość pracy z domu
• Prywatna opieka medyczna
• Grupowe ubezpieczenia
• Karty multisport lub dofinansowanie hobby

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-08
Wyświetlona: 3766 razy