Account Manager

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: account

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, producenta gier społecznościowych poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager w Krakowie.

Opis stanowiska:
• Pielęgnowanie relacji biznesowych z istniejącymi partnerami
• Inicjowanie i prowadzenie kampanii marketingowych
• Koordynowanie współpracy w różnych obszarach biznesowych
• Prawidłowe komunikowanie oczekiwań Klientów do zespołów produkcyjnych i odwrotnie
• Nawiązywanie partnerskich oraz długoterminowych relacji z nowymi Klientami
• Aktywna identyfikacja możliwości optymalizacji/ewolucji istniejących produktów
• Monitorowanie rynku i działań konkurencji, porównywanie produktów

Wymagania:
• Wyjątkowe umiejętności budowania relacji z partnerami, swoboda w autoprezentacji i jasnej komunikacji
• Inicjatywa w działaniu oraz umiejętność wdrażania własnych pomysłów
• Umiejętność poszukiwania możliwości do samodzielnego rozwijania portfolio Klientów
• Doskonała organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w agencji reklamowej na stanowisku Account/Business Manager
• Doświadczenie w marketingu online
• Znajomość innych języków obcych

Oferujemy:
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
• Możliwości rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
• Prywatna opieka medyczna
• Karta Multisport, nauka języka angielskiego

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-08
Wyświetlona: 3926 razy