.Net Developer

praca it: etat dla Cosmoworker Polska / Sopot

Tagi: ASP NET MSSQL Agile JavaScript TDD

Rekruterzy Cosmoworker Polska poszukują obecnie pracowników na stanowisko: .NET DEVELOPER

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

- udział w projekcie mającym na celu wdrożenie nowoczesnego modułu dla klienta z branży ubezpieczeniowej,
- udział w integracji oprogramowania z zewnętrznymi systemami wspomagającymi,
- praca w technologiach ASP.NET i AngularJS.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość ASP.NET,
- znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji rozproszonych (SOAP, REST),
- znajomość baz danych MSSQL,
- znajomość metodyki Agile i wzorców projektowych,
- Znajomość JavaScript, TDD, Framework AngularJS, MVC,
- mile widziana znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania dokumentacji) i branży ubezpieczeniowej.

Oferujemy:

- pracę w Sopocie,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (75-85 zł/h netto),
- umowa B2B.

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-09
Wyświetlona: 4844 razy