Software Tester

praca it: etat dla Cyclad / Chorzów

Tagi: software tester

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!
Dla naszego Klienta, międzynarodowej agencji interaktywnej, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Testera oprogramowania w Chorzowie.

Opis stanowiska:
• Planowanie testów oraz tworzenie scenariuszy testowych
• Wykonywanie testów aplikacji
• Raportowanie błędów
• Projektowanie interfejsów użytkownika dostosowanych do potrzeb klientów
• Współpraca z developerami oraz Project Managerami
• Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach

Wymagania:
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji web’owych i/lub mobilnych
• Podstawowa znajomość HTML, CSS
• Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (JIRA)
• Doświadczenie w tworzeniu przypadków testowych
• Doświadczenie z narzędziami do tworzenia przypadków testowych (TestRail, Microsoft Test Manager)
• Doświadczenie w pracy w metodykach Agile (Scrum)
• Znajomości systemów Windows, iOS, Android
• Samodzielność

Mile widziane:
• Doświadczenie z systemami CMS (EpiServer, SiteCore, Umbraco)
• Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji testów (Selenium, Code UI)
• Certyfikat ISTQB Foundation bądź wyższy

Nasz klient oferuje:
• System współpracy oparty na Twoich preferencjach (Umowa o Pracę, B2B)
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do aktywności sportowych – w tym karty MultiSport
• Współpracę z młodym i niezwykle kreatywnym zespołem specjalistów
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji
• Współpracę z największymi markami na rynku globalnym
• Świeże owoce
• Integrację “po godzinach”

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-10
Wyświetlona: 4463 razy