Programista projektant .NET

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: programista C# asp net AJAX

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się Agencji Pracy na rynku polskim. IT Work Force oferuje swoje usługi z zakresu rekrutacji, selekcji personelu z branży IT, a także doradztwa personalnego oraz szeroko pojętego zarządzania personelem. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci w zakresie doradztwa personalnego oraz zarządzania personelem.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant / Programista .Net

Obowiązki :
Projektowanie, tworzenie i dokumentowanie aplikacji internetowych i intranetowych w oparciu o technologii w ASP.Net, AJAX, Web Services
- Rozwój i doskonalenie stworzonych projektów zgodnie z najnowszymi trendami internetowymi

Wymagania:
Znajomość Microsoft SQL Server 2005, 2008 T-SQL
Znajomość Visual Studio .Net 2008, C#
Znajomość technologii ASP.Net 3.5
Mile widziana znajomość jednego z zagadnień:wzorce projektowe, technologia AJAX, algorytymy rekomendujące, clustering, machine learning, facebook SDK, Platformy mobilne- iphone, android, symbian, WM6
Mile widziane doświadczenie w programowaniu serwisów web 2.0
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole
Zdolności analityczne i organizacyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-28
Wyświetlona: 4706 razy