Konsultant systemów klasy ERP

praca it: etat dla Recruit / Wrocław

Tagi: ERP

Nowoczesna firma, specjalizująca się we wdrożeniach dużych rozwiązań IT dla biznesu, poszukuje kandydatów na stanowisko KONSULTANT SYSTEMÓW KLASY ERP (SAP I MICROSOFT).

Obowiązki:

-Analiza wymagań i procesów biznesowych w celu tworzenia rozwiązań spełniających potrzeby klienta.
-Tworzenie i wdrażanie rozwiązań opartych na systemach klasy ERP (Firm SAP i Microsoft – rozwiązania dla branży Retail).
-Dostosowywanie modułów analitycznych wdrażanych rozwiązań do potrzeb klientów.
-Testowanie systemu i jego rozszerzeń.
-Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.
-Opracowywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:

-Wykształcenie wyższe lub licencjat.
-Znajomość statystyki, metod analizy i eksploracji danych.
-Znajomość technologii baz danych, hurtowni danych.
-Znajomość rozwiązań klasy ERP (SAP, Microsoft) oraz branży Retail będzie dodatkowym atutem.
-Mile widziana umiejętność programowania, doświadczenie w programowaniu Java, ABAP, .NET.
-Znajomość języka polskiego i angielskiego.
-Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Gotowość do podróżowania.

Oferujemy:

-Szkolenia z zakresu wdrażanych rozwiązań i wykorzystywanych narzędzi.
-Uczestnictwo w atrakcyjnych projektach w kraju i zagranicą, dających bogate możliwości rozwoju.
-Atrakcyjne warunki finansowe.
-Benefity – min. opieka medyczna, karta Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-14
Wyświetlona: 3644 razy