Tester – sektor finansowy – Warszawa lub Kraków

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: ISTQB HP ALM HP QC

Dla naszego Klienta firmy zajmującej się outsourcingiem w branży IT poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa/ Kraków

Zakres obowiązków:
• Wykonanie testów, w tym przygotowanie scenariuszy testowych, danych testowych,
• Raportowanie błędów, wykonanie Re-testów,
• Wykonywanie innych zadań zleconych przez PM, Koordynatora testów lub kierownika zespołu testów.

Wymagania:
• Doświadczenie pracy w testach sektora finansowego, bankowego.
• Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB.
• Znajomość HP ALM lub HP QC.

Oferujemy:
• Dowolną formę współpracy
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Stawkę godzinową 40 zł./h

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-15
Wyświetlona: 6746 razy