Front-end Developer

praca it: etat dla PromHolding / Kraków

Tagi: HTML HTML5 CSS3 JavaScript jQuery wordpress front-end

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, od budowy stron i aplikacji, przez realizację kampanii zasięgowych i wizerunkowych, aż po druk materiałów marketingowych i organizację eventów. Każda spółka posiada dedykowany zespół ekspertów, odrębne kierownictwo oraz indywidualną strategię rozwoju. Jednocześnie tworzymy jeden potężny organizm, który stworzony został z myślą o realizacji największych i najbardziej wymagających projektów marketingowych.

Do naszej spółki IT poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer.

Zakres obowiązków:

- Kodowanie witryn do XHTMLa
- Konfigurowanie gotowych modułów/pluginów na potrzeby serwisów WWW opartych na systemie WordPress
- Praca w programie Photoshop
- Udział w procesie projektowym

Wymagania:

- Doskonała znajomość technologii HTML, HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery
- Bardzo dobra znajomość WordPress-a
- Doświadczenie w tworzeniu szablonów WordPress z elementami programowania, praktyczna znajomość funkcji tego systemu
- Podstawowa znajomość programowania w PHP
- Chęć poszerzania wiedzy w zakresie PHP i technik webowych

Oferujemy:

- Pracę w strukturach projektowych
- Możliwość udziału w ciekawych projektach
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-16
Wyświetlona: 3864 razy