Inżynier Oprogramowania/Programista systemów wbudowanych

praca it: etat dla HORYZONT S.C. BARTOSZ NESTOROWICZ, JOANNA NESTOROWICZ / Bełchatów

Tagi: Autosar C# C++ UML

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Bielsku-Białej. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Oprogramowania/Programisty systemów wbudowanych Wymagania

wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, elektroniki lub mechatroniki,
zainteresowanie elektroniką,
praktyczna znajomość programowania w języku C,
wiedza z zakresu systemów wbudowanych i układów elektronicznych,
znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach,
dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca kontakt z inżynierami z zagranicy,
mile widziane: doświadczenie w branży motoryzacyjnej, znajomość wymagań modelu Automotive SPICE, znajomość dodatkowych języków programowania, doświadczenie w pracy z UML i z Autosar’em.

Zadania
analiza specyfikacji technicznej oprogramowania pod względem wymagań projektów wykonawczych, wymagań klienta i wymagań systemowych,
projektowanie i rozwój oprogramowania,
projektowanie mikrokontrolerów i implementacja modułów oprogramowania dla mikrokontrolerów,
praca z narzędziami wspierającymi rozwój oprogramowania wbudowanego,
tworzenie dokumentacji,
testowanie działania modułów oprogramowania na poziomie urządzenia.

Klient oferuje
pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
fachowy zespół i współpracę z doświadczonymi specjalistami, takimi jak inżynierowie oprogramowania z innych krajów,
dostęp do nowych technologii,
możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, ),
prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
zatrudnienie na umowę o prace przy atrakcyjnym wynagrodzeniu,
komfortowe warunki pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-17
Wyświetlona: 4891 razy