Grafik

praca it: etat dla Blue Media Sp. z o o / Sopot

Wymagania:

- kreatywność

- bardzo dobra znajomość pakietu Adobe Creative Suite (w szczególności

   Photoshop i Flash), PowerPoint, Corel,

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie min. średnie

- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

- mile widziana umiejętność tworzenia stron www

Zakres obowiązków:

- tworzenie projektów graficznych na potrzeby firmy

- opracowywanie projektów bannerów reklamowych, logotypów i
   prezentacji,

- przygotowywanie projektów stron www

Oferujemy:

- pracę przy współtworzeniu innowacyjnych projektów

- komfortowe warunki pracy w młodym zespole

- możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych wymagań

- pakiety socjalne i integracyjne zajęcia sportowe

- pracę w atrakcyjnym miejscu (centrum Sopotu)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-02-04
Wyświetlona: 6350 razy