Praktyki/Staż

zlecenia it dla Connectis / Warszawa

Tagi: Java JEE 5

Opis stanowiska:

Jesteśmy informatyczną spółką specjalizującą się w outsourcingu i technologiach.
Prowadzone przez nas projekty oraz baza naszych Klientów są potwierdzeniem naszej niezrównanej wiedzy i doświadczenia.
Świadczymy usługi outsourcingowe w zakresie kompetencyjnym – od wynajmowania naszych Specjalistów po zarządzanie zasobami ludzkimi oraz usługi technologiczne – od tworzenia całkowicie nowych rozwiązań IT, po zarządzanie aplikacjami.

Obecnie poszukujemy praktykanta do realizacji zadań przy jednym z naszych projektów. Do zadań praktykanta należeć będzie przede wszystkim dokumentacja kodu i aktualizacja dokumentów analitycznych. Dodatkowo – implementacja funkcjonalności (tworzenie raportów).

Wymagania:

Studenci kierunków informatycznych lub pokrewnych;
Znajomość Java;
Znajomość pakietu MSOffice;
Minimum podstawowa znajomość j. angielskiego;
Chęć rozwoju i uczenia się.

Mile widziane:

Znajomość JEE 5 oraz wzorców projektowych.

Czas trwania: ok. 3 miesięcy

Termin: od czerwca

Dodatkowe informacje:

Oferujemy trzymiesięczne bezpłatne praktyki;
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji;
Ciekawe i samodzielne zadania;
Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
Możliwość nabycia praktyki w najnowszych technologiach używanych przez Connectis w ramach realizowanych projektów;
Elastyczny czas pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-04
Wyświetlona: 6012 razy