Front-end Application Developer

zlecenia it dla ITMO / Wrocław

Tagi: Programista Java JavaScript HTML CSS

ITMO to firma specjalizująca się w świadczeniu wysokiej klasy usług w obszarze outsourcingu IT. Rozumiemy doskonale, że gwiazdy światowego formatu chcą grać dla najlepszych firm. Naszą misją jest łączenie wybitnych artystów z dziedziny programowania z firmami, które potrafią docenić ich talent.
Wyszukamy dla Ciebie najciekawsze projekty, które zaspokoją Twoją kreatywność i pozwolą Ci się rozwijać. Dołącz do zespołu wirtuozów programowania ITMO.

Aktualnie dla naszego klienta, producenta samochodów osobowych, poszukujemy specjalistów na stanowisko Application Developer.

Preferowana formą zatrudnienia jest kontrakt B2B.
Wymagania i obowiązki

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie rozwijanie aplikacji webowej, która nadzoruje i wspiera procesy produkcyjne w firmie.

Wymagania techniczne:

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomość JavaScript (JQuery)
- znajomosc HTML i CSS
- Znajomość Java (RESTful services (JAX-RS), Spring MVC, Junit)

Oferujemy:
- ciekawe projekty
- prywatną opiekę medyczną
- kartę mulisport
- przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
- możliwośc rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętnosci poprzez szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-21
Wyświetlona: 4178 razy