Grafik / Front­end developer

praca it: etat dla Milo Solutions / Lublin

Tagi: Front-end Grafik Designer HTML Photoshop

Obowiązki:
- Projektowanie oraz kodowanie serwisów www
- Projektowanie interfejsów aplikacji internetowych
- Tworzenie komunikacji graficznej do mediów społecznościowych
- Współpraca z programistami

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość Photoshopa, Illustratora lub innych programów graficznych
- Dobra znajomość HTML/CSS/JavaScript
- Znajomość Front-End’owych frameworków (np. Bootstrap, 960 Grid System)
- Kreatywność, dbałość o szczegóły, znajomość aktualnych trendów graficznych
- Znajomość zasad projektowania UI/UX
- Umiejętność korzystania z repozytorium Git
- Tworzenie kodu CSS w oparciu o LESS lub SASS.

Mile widziane:
- Umiejętność tworzenia templatów w Django
- Znajmość systemów CMS np. Wordpress, Drupal
- Podstawowa znajomość Linuxa
- Znajomośc zasad projektowania na potrzeby urządzeń mobilnych

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełny etat
- Lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy
- Wspólny poniedziałkowy lunch
- Miłą atmosferę wśród programistów

Rodzaj pracy: Pełen etat
Miejsce pracy: Praca zdalna lub biuro Lublin
Jeśli masz rozwiązania open-source na github lub gdziekolwiek indziej, pokaż co potrafisz!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-22
Wyświetlona: 7298 razy