Menadżer studia graficznego

praca it: etat dla Riotters / Szczecin

Tagi: manager zarządzanie projekty studio

Creative Studio Manager

Riotters to studio graficzne tworzone przez osoby energiczne i pełne pomysłów. Tym razem szukamy osoby która nas wspomoże swoimi zdolnościami organizacyjnymi oraz pomoże zdobyć nowych klientów.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

Elastyczności
Szukamy kogoś, kto poświeci nam na początku do 20 godzin tygodniowo. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to będziemy potrzebować Ciebie na 40 godzin tygodniowo. A jeszcze później na kolejne 40.

Lekkiego pióra
Od czasu do czasu trzeba będzie napisać post na facebooku, albo wysłać paczkę do klienta z różnymi smakołykami oraz życzeniami. Czasami po polsku, czasami po angielsku.

Znajomości języka angielskiego
Bo to podstawa. No i większość naszych klientów jest zza granicy. Pracujemy z klientami z Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Włoch oraz Martyniki. Znajomość innego języka obcego również będzie atutem.

Podstawowej znajomości z zagadnienia projektowania graficznego.
Byłoby super, gdybyś zrozumiał/ła, że klient potrzebuje “poprawić UX na homepage oraz zrobić hover do głównego CTA”.

Biegła obsługa komputera.
Używamy do komunikacji wewnętrznej Slacka, pracujemy na Macach, a dokumenty wrzucamy na Google Drive. To żadna czarna magia, ale wymaga znajomości “jak działa internet”.

Zakres obowiązków:

Bieżący kontakt z klientami za pomocą różnych kanałów komunikacji (Mail, Skype, Slack, Basecamp),

Pozyskiwanie nowych klientów,

Wysyłka korespondencji (fizyczne paczki i listy polecone),

Dbanie o zapatrzenie w biurze. W krytycznych momentach zawsze kończy nam się czarny tusz…,
Kontakt z księgowością oraz kancelarią prawniczą,

Pomoc przy zarządzaniu projektami – czyli umieszczanie zadań w systemie do zarządzania projektami, pilnowanie terminów, firmowego kalendarza. Aby klient zawsze na czas dostał pliki. Albo fakturę,

Aktualizacja kanałów Social media (nowe realizacje oraz jak przebiega dzień pracy w Riotters),

Trochę biurokracji – sporządzanie umowy o dzieło lub protokół odbioru dzieła. Oczywiście na podstawie gotowego wzoru.

Oferujemy:

- Praca w młodym, ambitnym zespole (bez tego punku nie ma prawa istnieć żadne ogłoszenie),

- Wygodne, klimatyzowane biuro w najlepszej na świecie lokalizacji (Technopark Pomerania),

- Uczestniczenie w ciekawych projektach – pracujemy dla wielkich korporacji(Credit Agricole, BZWBK, Amway, PGE) oraz dla nieco mniejszych firm / startupów ale równie wymagających,

- Elastyczne godziny pracy,

- Niezawieszający się komputer który zawsze będzie wykonywał Twoje polecenia,

- Możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu,

- Luźną atmosferę w pracy (ale tylko gdy nie ma szefa).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-23
Wyświetlona: 4249 razy