New Business Manager

praca it: etat dla DRAGONFLY Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: new business account agencja reklamowa

DRAGONFLY jest nowopowstałą agencją działającą w obszarze identyfikacji wizualnej firm i marek oraz szeroko rozumianej reklamy. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko NEW BUSINESS MANAGER.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych projektów
- budowanie i utrzymywanie relacji z nowymi Klientami
- przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
- raportowanie działań
- prowadzenie bazy danych klientów
- analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów
- realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:
- przedsiębiorczość i zaangażowanie
- dobra znajomość rynku reklamy
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- sukcesy sprzedażowe (baza klientów, udokumentowana wysokość wyników)
- umiejętność negocjacji
- łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji

Oferujemy:
- ciekawą pracę, pełną nowych wyzwań
- możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
- dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
- przyjazną atmosferę w pracy
- atrakcyjne i motywacyjne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-08
Wyświetlona: 6306 razy