Programista Java

praca it: etat dla Recruitiva / Wrocław

Tagi: Java Programista

Wrocław
9 – 15tyś zł

Nasz klient to software house, działający na rynku od ponad 15 lat. Stawia na nowoczesne technologie i dobry, czytelny kod. Obecnie poszukuje ambitnych, lubiących wyzwania programistów Java do pracy nad rozwojem rodziny produktów do obsługi sprawozdawczości bankowej. Jest to nowoczesny system, składający się z wielu współpracujących ze sobą komponentów: aplikacje desktopowe, aplikacje serwerowe, web serwisy itp. oparte na technologiach: Java, Spring, Hibernate, XBRL, ActiveMQ, CXF. Klientami są banki spółdzielcze, komercyjne oraz europejskie banki centralne –ponad 600 instalacji w Polsce, Szwecji, Niemczech, Irlandii, Estonii, Portugalii oraz na Węgrzech.

Zadania:
tworzyć złożony projekt w nowoczesnych technologiach (Java EE, SE, Spring, JPA) z wykorzystaniem baz danych Oracle oraz DerbyDB
pracować w metodologii SCRUM w kilkuosobowym zespole
projektować nowe moduły i funkcje systemu (Design Patterns, OOD)
projektować zaawansowane interfejsy graficzne w technologii SWING
udostępniać serwisy naszego systemu w standardach SOAP i REST
tworzyć dokumentację oraz kontaktować się z klientami w języku polskim i angielskim
kandydat powinien wiedzieć, co to jest XML, w XBRL resztę nauczy się na szkoleniu

W zamian:
udział w konferencjach krajowych i zagranicznych
uczymy się języka angielskiego i niemieckiego z native speakerami
umiejętności zawodowe rozwijamy na warsztatach i szkoleniach
możliwość pracy przy najnowszych technologiach np. Java 8
wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem na wewnętrznych prezentacjach
korzystamy z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych
w kuchni zawsze jest kawa i herbata, a w wybrane dni ciastka i owoce
w porze lunchu przywożą nam obiady (dofinansowywane)
spotykamy się na eventach firmowych 3x w roku
w biurze gramy w piłkarzyki, a po godzinach w koszykówkę
a jak nas zmęczą dojazdy to możemy pracować z domu
Jeśli chodzi o rodzaje umowy to w grę wchodzi zarówno umowa o pracę jak i kontrakt b2b

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-24
Wyświetlona: 3633 razy