Web Designer (zdalnie)

zlecenia it dla Headchannel Ltd. / Katowice

Tagi: web designer web design projektant photoshop ux

Firma HeadChannel Ltd. (http://www.headchannel.co.uk) jest firmą zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji typu bespoke.
Rozwój oprogramowania jest procesem łączącym współpracę wielu osób o dedykowanych rolach. Aby produkt mógł odnieść sukces cały zespół musi komunikować się efektywnie, ufać sobie nawzajem i czuć się komfortowo. Dlatego tak ważne są relacje w procesie projektowania oprogramowania. Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci, a także nasz zespół określa nas jako: „przyjaznych, przystępnych i troskliwych”.
Wartości naszej firmy to:
• Rozwój pracowników – abyśmy wszyscy szli do przodu i rozwijali się w jasno określonym kierunku; aby codzienna praca była pasją i radością;
• Zadowoleni klienci – aby dowieść profesjonalizmu, wnieść wartość dodaną w postaci oprogramowania uszytego zgodnie z wymaganiami;
• Współpraca – ze względu na relacje; w zespole projektowym; między zespołami projektowymi; komunikacja pomiędzy programistami, testerami, PMami; czas na pomoc koledze; współpraca PM – zespół;
• Atmosfera pracy – aby poniedziałek był tak samo fajny jak piątek :-) eliminacja demotywatorów (pochopne decyzje, ciągnące się problemy, brak czasu, brak efektywnej komunikacji pomiędzy różnymi osobami i strukturami); praca nad motywatorami (zaangażowanie drużyny w zmiany, jasna ścieżka rozwoju, zamykanie zadań, dodatkowe profity)
• Szczerość – aby móc cieszyć się zaufaniem; komunikacja tego co nie działa na bieżąco; brak niedomówień i domysłów

Wizja stanowiska
Idealny kandydat to osoba z kilku letnim doświadczeniem w projektowaniu interfejsów aplikacji webowych. Potrafiąca korzystać z przygotowanych wireframes/mockupów oraz znająca zasady UX Design.
Poszukujemy kandydatów chcących pracować na zlecenie, mających możliwość wizyty w biurze w Katowicach (w celu okresowego zebrania feedbacku lub przekazania instrukcji wdrożenia designu).
Opis stanowiska
• Projektowanie graficzne aplikacji internetowych i mobilnych
• Projektowanie responsywnych stron pod kątem użycia ich na tabletach i smartphonach (obszary front-end i back-end)
• Wykonywanie analiz user experience
• Wykonywanie review wdrożonego kodu HTML pod kątem zgodności z oryginalnym designem

Wymagania
• Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, indesign
• Terminowość, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
• Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wiedza z zakresu user experience aplikacji webowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na współpracę z klientami z Wielkiej Brytani
• Postawy zgodnej z wartościami HC (o tym w co wierzymy przeczytasz na stronie www.headchannel.pl)

Mile widziane
• Wiedza z zakresu możliwości wykorzystania nowoczesnych bibliotek JavaScript w celu projektowania funkcjonalnego designu (sugerowanie rozwiązań wdrożeniowych przy projektowaniu interfejsów)
• Wiedza z zakresu cięcia HTML 5 / CSS 3 (możliwość przekazania odpowiedzialności za przygotowanie kodu HTML 5 / CSS 3 dla osób posiadających doświadczenie w kodowaniu)

Benefity
• Ciekawe i ambitne projekty dla klientów zagranicznych
• Wyjazdy integracyjne
• Wspaniała atmosfera pracy
• Możliwość pracy z domu
• B2b lub umowa o dzieło (praca na zlecenie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-25
Wyświetlona: 4708 razy