IT Systems Engineer – Videoconferencing

praca it: etat dla RECRUIT / Katowice

Tagi: it software

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych na polskim ryku integratora informatycznego specjalizującego się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów IT, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko IT Systems Engineer – Videoconferencing.

Obowiązki:

Wsparcie techniczne sprzedaży w zakresie systemów wideokonferencyjnych i telefonii IP
Przygotowywanie i realizacja projektów informatycznych
Pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych
Przygotowywanie prezentacji technicznych
Wsparcie serwisu w ramach stałych usług utrzymania systemów informatycznych
Udział w szkoleniach i zdobywanie certyfikatów informatycznych

Oczekujemy:

Wykształcenie informatyczne bądź pokrewne
Doświadczenie i wiedza w zakresie określonej specjalizacji
Bardzo dobra znajomość rozwiązań co najmniej jednego z producentów: Cisco, Microsoft, Polycom, Lifesize
Znajomość języka angielskiego
Dokładność i kreatywność
Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Mile widziane:
Certyfikaty techniczne co najmniej jednego z producentów Cisco, Microsoft

Oferujemy:

Udział w innowacyjnych, ciekawych projektach
Możliwość awansu zgodnie z ustaloną ścieżką kariery
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-30
Wyświetlona: 4340 razy