Asystent / Młodszy analityk BI

praca it: etat dla RECRUIT / Wrocław

Tagi: it software

Naszym Klientem jest firma oferująca przedsiębiorstwom sektora MŚP usługi w zakresie controllingu, budżetowania i raportowania zarządczego oraz wdrażania systemów BI. Obecnie poszukuje studenta na stanowisko Analityka baz danych i systemów BI.

Obowiązki:

-Analiza baz danych
-Tworzenie zapytań w SQL
-Projektowanie i tworzenie hurtowni danych
-Zasilanie hurtowni danymi z systemów źródłowych
-Tworzenie raportów z wykorzystaniem MS SQL Server
-Utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami klienta (prezes, dyrektor zarządzający, dyrektor finansowy, główna księgowa, inny menedżer)

Oczekujemy:

-Statusu studenta
-Zdolności analitycznych i umiejętności logicznego myślenia
-Bardzo dobrej znajomości MS Excel
-Znajomość podstaw SQL
-Umiejętności efektywnego planowania działań i ich realizacji

Oferujemy:

-Możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia i wartościowych umiejętności
-Wszyscy poprzedni pracownicy, którzy poszukiwali stałego zatrudnienia po ukończeniu studiów, mając takie doświadczenie otrzymywali po kilka atrakcyjnych ofert pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-30
Wyświetlona: 3656 razy