Account Manager - IT - Kraków

praca it: etat dla ERS | Defines positive change / Kraków

Tagi: AM Account Manager Key Account Manager KAM Handlowiec Przedstawiciel Handlowy PH IT rozwiązanie sieciowe wirtualizacja przechowywanie danych dystrybutor b2b

Dla naszego klienta, dystrybutora nowoczesnych rozwiązań IT, poszukujemy osoby na stanowisko:
ACCOUNT MANAGER

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • Koordynacja działań przy projektach sieciowych
  • Przygotowywanie wycen produktów
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz w kontaktach z parterami handlowymi
  • Obsługa systemu CRM w zakresie zarządzania bazami danych, ofertami, kontaktem z klientem
  • Aktywny udział we wsparciu procesów handlowych (przygotowanie oferty, weryfikacja cen, wysyłka oferty)
  • Analiza rynku, wyszukiwanie informacji
  • Aktywny rozwój linii produktowej

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień rynku IT (mile widziana znajomość rozwiązań sieciowych, związanych z przechowywaniem danych i wirtualizacją)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów sektora B2B
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność przygotowania umów, ofert, negocjacji, kalkulacji i analitycznego myślenia
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobra organizacja czasu pracy

Pracodawca oferuje:

  • Współpracę na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia i umiejętności oraz przejrzysty system premiowy
  • Możliwość ustalenia indywidualnej ścieżki kariery, udziału w szkoleniach
  • Benefity (m.in. pakiet opieki medycznej)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-31
Wyświetlona: 4433 razy