Starszy Programista Java (travel e-commerce)

praca it: etat dla FRU.PL / Kraków

Tagi: Programista Java spring/Hibernate jee

Wymiar czasu pracy: pełny.
Lokalizacja: Kraków, Stare Miasto.

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało wspieranie zespołu odpowiedzialnego za backend autorskich rozwiązań firmy poprzez tworzenie wydajnego i testowalnego kodu w oparciu o wzorce projektowe. Na co dzień w naszej pracy wykorzystujemy własną aplikację – rozbudowaną, integrującą wiele źródeł danych, z której działaniem wiąże się wiele procesów wewnętrznych, wymagających wielostopniowego przetwarzania.
Wymagania i obowiązki

Wymagania:
• Kreatywne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów;
• Całościowa odpowiedzialność za realizację zadania (aż do wdrożenia);
• Bardzo dobra znajomość Core Java 8 (3-7 lat doświadczenia komercyjnego);
• Znajomość Java EE, Spring, JPA/Hibernate;
• Wykształcenie informatyczne;
• Tworzenie wydajnego i testowalnego kodu w oparciu o wzorce projektowe;
• Umiejętność debugowania aplikacji Java;
• Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych;
• Znajomość Git/Gitlab, Jenkins, Redmine;
• Sprawne poruszanie się w środowisku Linux (bash scripting);
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:
• Certyfikat SCJP/OCPJP;
• Znajomość JVM monitoring (jstat, jmap, jstack);
• Doświadczenie w pracy ze Spring Integrate, Spring Boot, Spring Cloud;
• Doświadczenie w pracy z Groovy;
• Znajomość zagadnień związanych z browser automation (geb, webdriver, javafx).

FRU.PL zapewnia:
• Kontrakt b2b (pomoc w załatwianiu formalności);
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia;
• Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa (ul. Wenecja);
• Elastyczne godziny pracy;
• Uczestnictwo w technicznym procesie decyzyjnym od pierwszych dni współpracy;
• Pracę w życzliwym międzynarodowym środowisku;
• Prywatne ubezpieczenie zdrowotne;
• Kartę Multisport;
• Możliwość rozwoju poprzez pracę, kursy i szkolenia;
• Cykliczne imprezy integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-06
Wyświetlona: 4080 razy