Programista PHP/C++ VoIP

praca it: etat dla Qumak S.A. / Warszawa

Tagi: php c c++ voip linux unix ubuntu pipe ssh parsowanie sip ip

Zakres prac:
- Tworzenie nowych i rozwój już istniejących rozwiązań informatycznych z dziedziny VoIP.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języków programowania: PHP i C/C++
- Dobra znajomość systemu Unix/Ubuntu (pipe, tunele SSH, parsowanie)
- Dużym atutem będzie znajomość protokołów SIP, IP
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej)
- Umiejętność tworzenia przejrzystego kodu

Oferujemy:
- Praca w dużej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – lider branży IT/TELCO
- Miła atmosfera pracy w zgranym i kreatywnym zespole profesjonalistów
- Rozwojowe, ambitne zadania
- Środowisko pracy umożliwiające zdobywanie cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Stabilne zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-06
Wyświetlona: 4271 razy