Programista JAVA - JEE

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: Java j2ee Java8 spring hibernate SQL

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT

Obowiązki:
- Udział w developmencie aplikacji
- Udział w projekcie realizowanym wg zasad SCRUM
- Współpraca z innymi zespołami technicznymi oraz biznesem
- Odpowiedzialność za spójność architektoniczną rozwiązania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Bardzo dobra znajomość Java JDK 8 i JEE
- Znajomość frameworka Camel
- Znajomość Spring, Spring Security, Spring Boot
- Doświadczenie w pracy z: JPA, JAX-RS, JAX-WS, CXF, Resteasy, WSDL, EJB, Servlet API, JSF, JMS
- Doświadczenie w pracy z narzędziami z rodziny Atlassian: JIRA, Stash, Bamboo
- Znajomość wzorców projektowych i integracyjnych
- Umiejętność pisania testów jednostkowych
- Doświadczenie w integracji między systemami
- Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, umiejętność szybkiego uczenia się
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość częściowej pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-07
Wyświetlona: 4374 razy